Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kraśniczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Krasnystaw

Krasnystaw(Kraśniczyn + 14 km)

120 000 zł2 174 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 2174 m2. Wydane są warunki zabudowy dzięki czemu można od razu rozpocząć realizację swojego wymarzonego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł92 m² 4 184,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rejowiec, ul. Fabryczna, 92m2 Opis mieszkania: - deweloperskie (bez podatku pcc) - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 92 m po podłodze (57m powierzchni użytkowej) - 3 pokoje - kuchnia - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie na Zamojskiej Starówce! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego mieszkania, położonego przy ulicy Staszica w Zamościu. To miejsce, gdzie komfort spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 60 m , usytuowany na działce 252 m , w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w Chełmie przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Chełm

Chełm(Kraśniczyn + 25 km)

8 800 000 zł10 678 m² 824,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż hala produkcyjna Z magazynem oraz budynkiem biurowym W chełmie najważniejsze informacje O nieruchomości: - powierzchnia działki 10 678 m2 - powierzchnia głównej hali.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł130 m² 3 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom + hala 130 m idealny pod działalność , 2 wejścia , 2 bramy Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które zarabiają na siebie. Ta zdecydowanie należy do drugiej kategorii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 558 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód działka budowlana 2558 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka wojskową).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Chełm(Kraśniczyn + 25 km)

159 000 zł34,80 m² 4 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Młodym przedsiębiorcom wskazuje możliwość zakupu intratnego lokalu o powierzchni 34,80 m2 przy ul. Krzywej 37 w Chełmie, w budynku Europa z 2008 r. To na pewno idealna strefa na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 500 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu rozległą działkę budowlaną o powierzchni 25 arów, położoną w cichej i malowniczej okolicy - na przedmieściach Zamościa, w Horyszowie Starym-Kolonii. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł48 321 m² 102,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania tereny przemysłowe o obszarze 4,8321 ha, położone w gminie Rejowiec. W planie zagospodarowanie przestrzennego teren przeznaczony dla potrzeb przemysłu, składów, budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraśniczyn

Kraśniczyn,lubelskie

110 000 zł2 700 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 891 m²

Nieruchomość gruntowa o pow. 3891m2, zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi o łącznej powierzchni 2700m, położona w gminie Kaśniczyn, powiecie krasnostawskim, województwie lubelskim. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraśniczyn

Kraśniczyn,lubelskie

75 000 zł60 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Sprzedam tanio siedlisko o powierzchni 5600 m z zabudowaniami 60 km od Lublina. Dom drewniany do remontu, murowany budynek gospodarczy. Wszystkie media - gaz, woda, prąd, (kanalizacja przy ulicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraśniczyn

Kraśniczyn,lubelskie

69 000 zł48 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Działka: 300m2 z domem i budynkami gospodarczymi Media: prąd, woda, kanalizacja, telekomunikacja, gaz ( przyłącze w ulicy) Dom: 48m2 (wnętrze po remoncie ), 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij